#1 2015-07-06 23:57:28

Iron Del Fugakushi

Administrator

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 169
Punktów :   

Demony Cienia

Masa stworzeń które zamieszkują tajemniczy wymiar Cienia, po raz pierwszy pojawiły się na Błogosławionym Kontynencie po Rewolucji Srebrnych Magów na owym kontynencie.

Demony Cienia powstają poprzez ciągłe wykluwanie się nowych larw które posiadają duszę pożartych istot z innych ras. To napędza ich siły witalne do rodzenia nowych świetnych wojowników. Ich genetyka pozwala im w pewnym stadium doświadczenia ewoluować do nowych potężniejszych form.

Demony Cienia ogólnie zamieszkują swój świat i rozbudowują się na wzór ulu gdzie ich Mózg - Czyli Demon który jest ich zbiorową jaźnią zamieszkuje by wysyłać kolejne rozkazy do swoich wiernych sług.

Bestie te nie pozwalają sobie na żadne uczucia, jedynie ich ,,Jaźń" przemawiając a raczej szepcząc wykazuje skruchę, której nie ma. W świecie cienia ich potęga jest tak ogromna, że wielu śmiałków pragnie zawarcia paktu z nimi. Demony przeważnie się zgadzają i dają im siłę, której potrzebują, lecz każą sobie płacić ogromną cenę za to. Czasami owi śmiałkowie nie mają wyjścia nawet.

Po rewolucji magów na błogosławionym kontynencie Demony Cienia przebudziły się z 1000 letniego snu i są znów gotowi wyjść na zewnątrz by siać chaos i spustoszenie.

#1. Notka Elikasa - Dunmerskiego Maga: ,,Nie mogę uwierzyć, Demony dały mi niesamowitą potęgę, połączyły moje ciało ze swoim sprawiając że mogę przekroczyć limity o których nie śniło się moim pobratymcom"
Z notki wynika że Demony przekazują część siebie w ramach wsparcia. Możliwe że tak powstają Pół Demony Cienia które zachowują swoja świadomość.

#2. Notka Elikasa - ,,To coś.... Mówi do mnie... Każe mi spłacić.... Dług... Muszę... Wykonywać jego... Polecenia... By ŻYĆ..."
Druga notka ukazuje jak Demony Cienia wysyłają pomiędzy sobą rozkazy. Korzystają z telepatii. Z dodatkowych źródeł wiadomo że nie tylko Jaźń potrafi to zrobić a konkretne Demony które zostały już tak ,,wyprodukowane"

http://images66.fotosik.pl/1025/09e960ae2eb6fbb5gen.png
Przedstawienie Demonów gdy pojawiły się na Błogosławionym Kontynencie


Iblee Drismorr
Vain
Elme
Masakaki
Akitoshi

Heimdall



Ragnar Dragomir - Ald Velothi
Ivanov Dragomir - Rusha
Nimue De Muerte - Twierdza Smutku
Zhou Weijun - Zachodnia Prowincja
Ironiczny - Zapomniane Wyspy
Lei Yuen - Urshilaku
Tristan Ryan - Evermore
Toffee - Commorragh
Eredin - Alexandria
Hermes Souryu - Pasadena
Samael Visconti - Laruvia
Legato Bluesummers - Uvirith
Bourner - Palansour
Blaise "Włóczęga" Crane - Seyda Neen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgrzejniki purmo wrocław